چرا پرتوفن را انتخاب کنیم؟

شرکت پرتو فن آوران فرتاک با نام تجاری پرتوفن، با تکیه بر فن آوری های نوین نوری، محصولات و خدمات خود را در زمینه لیزر و کاربرد های آن ارائه می کند. این شرکت قادر به طراحی، ساخت و تامین انواع تجهیزات مربوط به اپتیک و لیزر در زمینه های مختلف صنعتی همچون برش و حکاکی لیزری، جوش لیزری و تمیزکاری لیزری می باشد. همچنین این شرکت اولین شرکت طراح و سازنده لیزرهای حکاکی حالت جامد هوا خنک حکاکی، با ویژگی های منحصر به فرد لیزری می باشد.
پرتوفن با تکیه بر دانش و تجربه خود، طراحی های با سفارش خاص مشتری از مشاوره در زمینه امکان سنجی فرایند تا اجرای نهایی کار، در تمامی زمینه های لیزری را انجام می دهد. در واقع قابلیت بالای طراحی و ساخت انواع لیزرهای صنعتی، "از ایده اولیه تا آخرین پیچ"، به پرتوفن این اجازه را می دهد که طراحی های خاص و منحصر به فرد، بر اساس نیاز بازار را با کیفیت بالا عرضه کند.
همچنین این شرکت، با تعهد بالا نسبت به محصولات عرضه شده، با اطمینان کامل نسبت به کیفیت محصولات خود، خدمات پس از فروش را در کمترین زمان ممکن و بهترین شکل، انجام خواهد داد. در صورت رعایت کلیه موارد مربوط به گارانتی محصولات تولیدی، درسریعترین زمان ممکن دستگاه معیوب تعویض یا تعمیر خواهد گشت.